مشاوره تلفنی
0910 846 0910
شما اینجا هستید : خانه سالمندان  -> معرفی مرکز >

معرفی مرکز خانه سالمندان

اگر والدین یا عزیز سالخورده ای دارید، قطعا مراقبت از آنها برای شما مهم است و به دنبال یک خانه سالمندان با امکانات خوب و فضایی امن هستید. خانه سالمندان همدل، خدمات و امکانات زیادی را برای سلامت جسمی و روحی سالمندان ارائه می کند همچنین درمان های کمکی برای توانبخشی و بهبود عملکرد سالمندان در نظر گرفته است تا شما بتوانید با خیالی راحت، سالمند عزیز خود را به این خانه امن بسپارید و نگران سلامت آنها نباشید. خانه سالمندان ما دارای فضایی آرام بخش است و امکانات کافی را برای پذیرایی از سالمندان عزیز دارد همچنین پرستاران حاضر در خانه سالمندان همدل، دلسوز و مهربان هستند تا اوقات خوبی را برای عزیزان سالمند شما فراهم کنند.
فضای امن و آرام خانه سالمندان همدل
سالمندان عزیز نیاز به زندگی در محیطی بدون استرس و تنش دارند و آرامش اعصاب برای آنها بسیار مهم است. خانه سالمندان همدل با توجه به این نیاز سالمندان، در محلی تاسیس شده است که به دور از مراکز پر رفت و آمد و شلوغی مثل مدرسه، دانشگاه، فروشگاه، ورزشگاه و ... می باشد. در خانه سالمندان ما، حفظ آرامش از اهمیت بالایی برخوردار است و برنامه های غذایی، ساعت خواب و بیدار شدن، ساعت تفریح و گردش و ... به طور منظم اجرا می شوند تا آرامش لازم برای سالمندان فراهم شود.
علاوه بر این موارد، پرستاران، پزشک و پرسنل خانه سالمندان نیز بسیار صبور و مهربان هستند و از متشنج شدن محیط جلوگیری می کنند. در خانه سالمندان همدل، فضای ویژه ای هم برای سالمندان بیمار و معلول جسمی حرکتی در نظر گرفته شده تا شرایط خاص آنها باعث تاثیرات منفی بر روحیه سایر سالمندان نشود.
امکانات کافی در خانه سالمندان ما
خانه سالمندان همدل، تمام امکانات مورد نیاز سالمندان را در اختیار آنها قرار می دهد مثل فضای سبز، اتاق های مشخص شده برای هر سالمند، آسانسور برای رفت و آمد در طبقات مجموعه، سطح شیب دار برای جلوگیری از زمین خوردن سالمندانی که از واکر یا عصا استفاده می کنند، صندلی چرخ دار، سرویس بهداشتی و حمام در اتاق ها، توالت فرنگی و توالت معمولی و ...
رژیم غذایی مناسب و تغذیه صحیح برای سالمندان
در خانه سالمندان ما به رژيم غذایی سالمندان بسیار اهمیت داده می شود و اگر پزشک برخی ممنوعیت های غذایی خاص را برای سالمند مشخص کرده باشد، پزشکان و پرستاران در این خانه سالمندان مراقبت هستند که سالمند شما طبق رژیم غذایی خاص خود پیش برود.
توجه به بهداشت در خانه سالمندان همدل
سالمندان از نظر جسمی ضعیف هستند و باید به بهداشت آنها بسیار رسیدگی شود تا دچار بیماری نشوند. در خانه سالمندان ما به بهداشت نیز توجه زیادی می شود و بهیاران به امور نظافتی و استحمام سالمندان، به موقع رسیدگی می کنند. همچنین وسایل سالمندان مثل تخت، کمدها و دیگر لوازم داخل اتاق به طور مرتب و همیشه تمیز می شوند.
شادی و جشن در خانه سالمندان ما
تمرکز خانه سالمندان فقط بر روی سلامت جسمی سالمندان عزیز شما نیست بلکه به فکر روحیات آنها نیز می باشد و جشن های مختلفی را در مراسمات و مناسبت ها برگزار می کند. برگزاری انواع بازی و سرگرمی از دیگر برنامه های خانه سالمندان همدل برای بالا نگه داشتن روحیه سالمندان است. 
وجود امکانات درمانی و پزشکی در خانه سالمندان
در خانه سالمندان  به امکانات درمانی و پزشکی دسترسی وجود دارد و اگر سالمند بیمار شود یا نیازمند ویزیت های دوره ای توسط پزشک باشد، می تواند از خدمات درمانی و پزشکی خانه سالمندان استفاده کند. خدمات توانبخشی و فیزیوتراپی نیز در اختیار سالمندان نیازمند توانبخشی قرار دارد. می توانید برای کسب اطلاعات درباره هزینه خدمات خانه سالمندی ، با شماره 02121002000 تماس حاصل بفرمایید تا شما را راهنمایی کنند.
دسترسی سریع
اطلاعات تماس با ما
آدرس: تهران، خیابان اندرزگو (لواسانی)، خیابان شهید مجید نعمتی، کوی ارشادی، بن بست مینو ، پلاک ۱۷ 
کد پستی: 1935955114
موبایل :  0910 846 0910
تلفن تماس : 021. 2100 2000

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به خانه سالمندان همدل می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح